Jaunā Paaudze Par draudzi

Par draudzi

Baznīca “Jaunā paaudze” ir sazarota un aktīvi darbojoša organizācija. Videoierakstiem un tiešajai tiešsaistes kalpojumu translācijai funkcionē televīzijas studija, kas aprīkota ar lielisku aprīkojumu, ir uzcelta ierakstu studija. Darbojas kristīgās literatūras veikals. Baznīcas ēkā pastāvīgi funkcionē kafejnīca un frizētava.

Plaši pazīstama daudzās pasaules valstīs ir arī Rīgas Bībeles skolas darbība, kuras nodarbībās šo gadu laikā pabijuši desmitiem tūkstošu cilvēku.

Baznīca “Jaunā paaudze” Latvijā ieņem ļoti aktīvu pozīciju, tai ir zināma atzinība un ietekme.

Baznīcas milzīgais dažāda veida darbības spektrs neaprobežojas tikai ar baznīcas iekšējām programmām; regulāriem dievkalpojumiem trešdienās un svētdienās.

Baznīca veic milzīgu darbu mūsu valstī: Jēzus-marši dažādās Latvijas pilsētās, Pateicības svētki Rīgā, vērienīgi radoši projekti galvaspilsētas koncertzālēs, dažāda veida labdarības akcijas. Un, kas ir īpaši svarīgi, NP ieņem aktīvu pozīciju Latvijas politiskajā dzīvē.

“Jaunā paaudze” ir milzīga radošā laboratorija, kurā dzimst drosmīgi projekti, kas pausti sprediķos, grāmatās, muzikālās izrādēs par Bībeles tēmām, koncertos un televīzijas programmās.